Milli boksör Buse Naz Çakıroğlu: Olimpiyat madalyası hayali bile beni duygulandırıyor

Buse Naz Çakıroğlu yaptığı açıklamada, kariyerinin en iyi dönemlerini Fenerbahçe’de yaşadığını belirtti. Sarı-lacivertli camianın sporcularına mental anlamda büyük destek verdiğini aktaran Buse Naz, “Fenerbahçe ailesinin bir parçası olduğum için çok mutluyum. Başkanımız Ali Koç ile her sohbet ettiğimizde benden büyük başarılar beklediğinin farkında oluyorum. Bu beni ayrıca gururlandırıyor. Şu an bulunduğum konumu yakından takip ettiğini, benden olimpiyat vizesi beklediğini belli ediyor ve bundan dolayı çok memnunum.” ifadelerini kullandı.

24 yaşındaki milli sporcu, sarı-lacivertli yönetimin, sadece boksu değil tüm amatör branşları yakından takip etmesinin kendilerini çok gururlandırdığını vurgulayarak, şöyle devam etti:

“Bu durum beni çok mutlu ediyor. Olimpiyata giden ve orada altın madalya kazanan ilk kadın takımında olmayı çok istiyorum ama o madalyayı Fenerbahçe’ye getirmeyi de bir o kadar istiyorum. Bir sporcu fabrikası, spor üssü olarak gördüğüm Dereağzı’nda antrenman yaparken etrafa bakıyorum ve duygulanıyorum. O tesise olimpiyat madalyamı almış şekilde gelmiş olmayı hayal etmek bile beni çok duygulandırıyor, umarım bunu yaşatacağım.”

“FENERBAHÇE’DE AİLE HAVASI VAR”

Buse Naz Çakıroğlu, Fenerbahçe’nin tüm branşlarıyla bir aile gibi olduğunu söyledi.

Bir cevap yazın