Evlerinize Şıklık Katan Parke Macar Parke

Paralel kenar şeklinde birbirlerine 45 ya da 60 derece olarak döşenen macar parke son günlerde müşteriler tarafından oldukça fazla tercih edilen bir parke türü olarak öne çıkmaktadır. Çapraz ve zikzaklı bir şekilde tasarlanan ve uygulanan macar parke hammaddesi ağaç olmakta ve her türlü fiziksel darbe ya da kimyasal içerikli ürünlere karşı dayanıklı ve uzun ömürlü olmaktadır. Hiçbir şekilde aşınma ya da çatlama gibi sorunlar yaşanmaması adına tüm önlemler alınmaktadır. Uygulama sırasında çevreye verilecek zarar en aza indirerek uygulama yapılmaktadır. Klasik parkelerin dizaynına modern işlemler yapılması ile hoş ve estetik bir görünüm kazandırılması için macar parke uygulaması yapılmaktadır.

Macar Parke Kullanım Geçmişi

 Avrupa’da klasik parke çeşidi olarak yaygın olan macar parke kullanımı geçmişi oldukça geçmişe dayanmaktadır. Yüzyıllardır tercih edilen bu parke çeşidi uzun ömürlü kullanıma uygun olarak tasarruf sağlama özelliği mevcut olmaktadır. Doğanın ve ahşabın birleşimini mekanlara yansıtan eski bir parke çeşidi olması da dikkat çekici bir özellik olması ile öne çıkmaktadır. Yaşam alanlarında doğal ve şık bir görünüm kazandırılması imkanı sunan macar parkeson günlerde yine popüler olmaktadır.

Macar Parke Uygulaması Nasıl Yapılır?

 Uygulaması diğer zemin kaplama uygulamalarına göre oldukça kolay olan macar parkediğer ahşap zeminleri gibi yapıştırma çivi yardımı ile kaplama, yüzeye işleme gibi ile işlemlere ihtiyaç duymaz. Kilitleme sistemi aracılığı ile uygulanan macar parke oldukça kolay ve hızlı kaplama işlemi olmaktadır. Mevcut olan zemin üzerine kaplama yapılması mümkün ola macar parkenin istenilen ebat ve ölçüde ya da desende yapılması imkanı da mevcut olmaktadır.

Macar Parke Fiyatları Nelerdir?

 Macar parke fiyatları kullanılacak mekan, istenilen ebat ve boy, desenlere göre değişkenlik göstermektedir. Eskafloor.com sitesi müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaç edinen eve bu amaç doğrultusunda hareket eden bir firma olarak öne çıkmaktadır. Tüm macar parke ve diğer parke çeşitlerinde en uygun fiyatlar ile cebe uygun olacak hizmetleri mevcut olmaktadır. Tüm işlemlerinde kalite ve güven ön planda olmakta ve uzun yıllar hizmet vermesi ile başarısını kanıtlayarak yoluna devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir