Eryaman İkinci El Eşya Alanlar

Eryaman İkinci El Eşya Alanlar 

Aklınızın bir köşesinde sürekli sizi meşgul eden eski eşyalarınızı rahatlıkla satmak artık mümkün olacaktır. Ankara ilinin her noktasına Eryaman ikinci el eşya alanlar olarak hizmetimiz ulaştırıyoruz. Sizi sıkıntıya sokan fazlalık gördüğünüz yada kullanmaktan vazgeçtiğiniz eşyalarınızın fotoğraflarını çekerek firmamıza WhatsApp kanalıyla gönderebilirsiniz.

Firma olarak güvenilirliğin bizlerin en önemli politikamız olduğunu belirtmek isteriz. Her gruptan ve çeşitten eski eşyalarınızı sizlerden satın alıyoruz. Hiçbir şekilde firmamız haricinde kimselerle muhatap olmak zorunda kalmadan eşyalarınızı satmış oluyorsunuz. Fiyat teklifimizi sizlere ileten firma çalışanlarımız; fiyatta anlaşma sağlandığı takdirde en kısa sürede eviniz yada ofisinizden teslim alacaklardır. 

Eski Eşyalarınızı Sizlerden Teslim Alıyoruz

Firmamız Ankara ilinde bulunan her ilçeye hizmetini götürmektedir. Eryaman ikinci el eşya alanlar farkıyla sizlerin eski eşyalarını en yüksek fiyattan teslim alıyoruz. En çok tercih edilen elektronik eşya grubunda bulunan televizyon, cep telefonu, laptop, müzik seti, masaüstü bilgisayar gibi çalışır durumdaki eşyalarınızı sizlerden satın alıyoruz.

Aracısız bir şekilde sizlere eşyalarınızı satma fırsatı sunan firmamız belirttiğiniz adrese gelerek eşyalarınızı teslim alıyoruz. Nakliye ve taşıma gibi hizmet bedellerini eşyasını satan sizlerden hiçbir şekilde talep etmeyen firmamız ücretinizi de anında teslim etmektedir. . 

Eşyalarınızı Güvenilir Şekilde Teslim Alıyoruz

Çalışır durumda bulunan beyaz eşya grubundan klima, fırın, mikrodalga, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve davlumbaz gibi daha birçok çeşit eşyalarınızı evinize gelerek sizlerden teslim alıyoruz. Eryaman ikinci el eşya alanlar olarak ağır olabilecek her çeşit eşyalarınızı dikkatli ve güvenilir bir şekilde kısa sürede evinizden ya da ofisinizden teslim alıyoruz.

Satmaya kara verdiğiniz 2.El ve Sıfır Eşya fotoğraflarınızı Elvan Spot’a 0535 671 55 23 WhatsApp numarasından gönderip fiyat teklifi alabilirsiniz. İkinci el eşyalarınızı elden çıkarmak için en doğru tercihiniz Elvan Spot Olacaktır.

 2.El Eşya sektöründe geçmişten günümüze aile mesleğini devam ettiren Elvan Spot tüm Ankara’lı müşterilere 2.El Eşya Eşya alanlar denildiğinde kullanılmış ve Sıfır eşyalarını satmak isteyenlere ürünlerinin alımında güvenli ticaret hizmeti sunmaktadır. Elvan spot’a isterseniz https://ankaraikincielesya-alanlar.com web sitelerinden isterseniz 0535 671 55 23 numaralı telefondan yada Whatsapp hattından yada Demetgül Mahallesi 413. Sok. 5/C Yenimahalle/Ankara adresinden yüz yüze görüşerek de iletişim kurabilirsiniz.Formun Üstü

Bir cevap yazın