Ebru Gündeş Kimdir, Ebru Gündeş Tüm Şarkıların Indir Dinle

Ebru Gündeş 12 Ekim 1974 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bir konfeksiyonda işçi olarak çalışırken Neşe Demirkat ile tanışarak bütün hayatı değişmiştir. Bu sırada Koral Sarıtaş ve Selçuk Tekay’ ın bulunmuş olduğu müzik yapım şirketi ile anlaşır ve albüm hazırlıklarına başlar. Albüm hazırlıklarına başlamadan önce Emel Sayın’ ın vokalistliğini de yapmıştır. İlk evliliğini 16 yaşındayken yapmıştır. 1993 yılında Tanrı Misafiri adlı ilk albümünü piyasaya sürmüştür. İlk albümden hemen bir yıl sonra Tatlı Bela adlı albümünü piyasaya sürmüştür. Arabesk, fantezi ve pop tarzında müzikler yapmaktadır. 1992 yılından beri etkin olarak tanınmaktadır. Ebru Gündeş tüm şarkılar indirile şarkıları indirebilirsiniz.

Ebru Gündeş filmografi

Ebru Gündeş’in oynamış olduğu filmler; Tanrı Misafiri, Deli divane, Sen Allah’ın Bir Lütfusun, Fırtınalar, Affet Beni, İmkansız Aşk’ dır. Televizyon programları Ebru Gündeş ile Emrah Show, Ebru Gündeş ile ikinci hayat, Ebru Gündeş Mega Show, Dön ne olur, Popstar Alaturka, O Ses Türkiye’ dir. Ebru Gündeş’in almış olduğu ödüller; Kral TV video müzik ödülleri, 26. Altın Kelebek Ödülleri 5. Kral TV video müzik ödülleri, Müzik Endüstrisi ödülleri, Taksiciler Derneği ödülleri, Türkiye Müzik Ödülleri, Pantene Altın Kelebek Ödülleri’ dir.

Ebru Gündeş ait şarkılar

Ağlamayacağım, Ahdım Olsun, Akıllı ol, Aldırma Deli Gönlüm, Aldırma Gönül, Alev Alev, Anlatamam, Annem için, Araftayım, Aramızda, Ararsam gelme, Arayı soğutmayalım, Aşık, Aşkın huzurunda, Ay tutulması, Aynı Aşklar, Bana her şey seni hatırlatıyor, Bana öyle gel, Aşk olmaz bilenlerdenim, Ben Daha Büyümedim, Bende bir insan evladıyım, Ben Olmayınca, Ben Seçilmem Seçerim, Beyaz Bir Devir Bitti, Çabuk unutma, Çağırın gelsin, Cezamı Yar Cezamı, Çingenem, Çok Mu Gördünüz, Deli divane, Demir attım, Dertler Benim Olsun, Dibe Vurgun, Dön ne olur, Dünya Dönüyor, Evlilik oynamam, evlenir miydik, Gel diyemem, Gidiniz, Gidiyorum, Gitme Bir Adım Öteye, Gönlümün Efendisi, Gün ağardı, Gurur, Hasret Rüzgarları, Hata, Hayatta başarılar diliyorum, Hayrandım her durumda, Bir zaman, Hasretim İkimizin Yerine, İnsanlar, Kaçak, Karayağızım’ dır.

Kaynak https://enyenimp3indir.net/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GanoBet | Bahis siteleri | Sesimol.net